37 yıllık Reklamcılık ve Tabela imalatçılığı deneyimi olan ve daha sonra bu konuda eğitim hayatını devam ettirip konusunda uzmanlık alan Ali Türkönder tarafından kurulan Mast Ajans‘ ın bir markasıdır, Tabela imalatında Her geçen gün genişleyen hizmet sektörüne, Tabela imalatı, Kurumsal reklam projeleri, görsel tasarım hizmetleri olmak üzere sektörde kaliteli ve hızlı faaliyet göstermeye devam etmektedir. Avrupa da ki tüm ülkelere ve

Amerika’ ya yaptığı tabela imalatı hizmetini genişleterek dünyanın tüm ülkelerine hizmet vermektedir.

TÜRKİYE TABELACI

Türkiye Tabelacı Uzun soluklu bu Sektörel deneyimde ülkemizin bir çok büyük markasına hizmet vermiştir.

Türkiye dışında Almanya, Avusturya, Belçika, Fransa gibi Avrupa Ülkelerinde ki tüm sektörlere Tabela üretip hızlı kargo ile göndermektedir.

Hakkımızda

Türkiye Tabela sektörü

Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Türkiye Tabelacı için müşteri memnuniyeti ve sürekliliğin sağlanması en önemli prensiptir. Bunu elde edebilmek için üretimle ilgili tüm kararların her aşamasında kalite ve güven prensiplerini dikkate alarak ticari etik değerlere bağlı kalmıştır.

Bu bağlılık ile her iş aşamasının arkasında ki felsefesi; güven, kurum ve kuruluşların haklarının korunması, ve verilen taahhütlerin eksiksiz yerine getirilmesi…

Tarihimiz boyunca Kurumsal ve Butik Müşterilerimiz arasında yer alan ve gelecekte yer alacak müşterilerimize bizi tercih ettikleri için Teşekkür ederiz.

Türkiye Dışına Ürettiğimiz Örnek Tabelalar

Hakkımızda daha çok bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.